Благотворительная акция » Курсы иностранных языков в Киеве, школа, изучение английского Киев - &amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;quot;EasyWay&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;quot; <

Английский и немецкий
Детям

Удобное место и время
Бесплатные развивающие уроки для школьников
Игровая методика для младших классов и дошкольников
Подготовка к ВНО по английскому языку

Английский и немецкий
Взрослым

Гибкий график
Бесплатные грамматические уроки для взрослых
Коммуникативная методика
Эффективные методы изучения иностранных языков

Английский и немецкий
Бизнес

Бесплатное тестирование
Бизнес-тренинги
Углубленный бизнес-курс
Индивидуальная разработка программ

Корпоративное обучение

Индивидуальная разработка программ
Бесплатное тестирование
Эффективные методы изучения иностранных языков
Широкий выбор учебных программ
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Благодійна акція

"Зігрій дитину"

 

Шановні добродії!

 

В кожного з нас вдома є речі, якими ми більше не користуємося. Наші діти дорослішають, виростають із дитячого та одягу та перестають користуватися дитячими іграшками. Шафи та полички вщент переповнюються непотрібними речами, котрі просто стоять та збирають пил. Рано чи пізно, перед нами постає питання: що робити з цим всім? На превеликий жаль, більшість просто викине на смітник подібні речі, або, в кращому випадку, виділить найпотаємнішу шухляду в коморі, де більше ніколи не опиниться рука людини. Та чи ви ніколи не замислювалися над тим, що є діти, для яких ці речі необхідні?

 

По всій Україні знедолені діти, обділені батьківською турботою, доношують речі яким вже більше 10 років.

Саме тому, ми, Центр іноземних мов EasyWay страшенно занепокоєні даною ситуацією і благаємо вас не бути байдужими. Кожен, хто вдома має непотрібні для нього:

  • іграшки для дітей дошкільного та шкільного віку
  • одяг для хлопчиків та дівчаток дошкільного та шкільного віку
  • книги, підручники та інші речі, котрі можуть стати в нагоді дітям

 

Ще раз закликаємо вас, не будьте байдужими! Відгукніться! Пам`ятайте, тільки в наших руках майбутнє цих дітей.

Звертайтеся:

  • тел. – 067 – 320 – 66 – 00 – Юлія
  • e-mail – office@easyway.com.ua

Дякуємо за увагу!